Водо-накопчувальна водойма об’ємом 1700м³ для зрошення полуниці площею 15Га

Об’єм - 1700м³
Довжина - 36м
Ширина - 29м
Глибина - 3,5м

Для виробника ягідних культур, який спеціалізується на вирощуванні суниці в Романівському районі, Житомирської області спеціалістами нашої компанії було побудовано водо-накопичувальну водойму.

В даному проекті для будівництва басейну була використана піщана подушка та плівка HDPE товщиною 1,00мм німецького виробника. Котлован водойми був побудований за нашим проектом підрядною організацією, нашими спеціалістами було виконано монтаж плівки. Котлован було виконано настільки якісно, що не потрібно було робити піщану подушку, замовник отримав приємний бонус, зекономивши гроші на матеріалах та послугах.

Ми розрахували проект котловану таким чином, щоб замовнику не прийшлось вивозити зайвий ґрунт. Весь ґрунт, який було знято з котловану, пішов на побудову та укріплення дамби. В результаті замовнику не прийшлось вивозити жодної машини землі, на чому він також зекономив кошти.

Наступний етап, який планується реалізувати в 2021-2022 роках – це створення якісної автоматизованої системи зрошення з фертигаційним вузлом та датчиками вологості ґрунту.