Автоматизація теплиці розмірами 5х10м для вирощування суниці і зелені мікрогрін на аеропоніці та огірків в закритому грунті. Маріуполь, Донецька область.

Черговий цікавий проект для автоматизації малого бізнесу. Замовник будує теплицю з фундаменту за допомогою нашого партнера ТОВ Екотеплиця. Наша задача була повністю автоматизувати робочі процеси для вирощування. Основна мета, якої ми мали досягти з замовником – це автономна робота теплиці, з можливістю віддаленого контролю та управління.

Створення водо-накопчувальної водойми та системи краплинного зрошення в Надвірнянському районі, Івано-Франківської обл.

Для виробника ягідних культур, який спеціалізується на вирощуванні лохини спеціалістами нашої компанії було побудовано водо-накопичувальну водойму, насосно-фільтраційний вузол та крапельну систему зрошення на площі біля 2Га з розширенням посадки в майбутньому до 10Га з автоматикою нашого виробництва.

Автоматизація теплиці розмірами 20х50м для вирощування зелені на аеропоніці. Чернівецька область.

Наша задача була повністю автоматизувати робочі процеси для вирощування. Основна мета, якої ми мали досягти з замовником – це автономна робота теплиці, з можливістю віддаленого контролю та управління.

Автоматизація системи зрошення для компанії Консалтинг-Інвест

Запускаємо черговий дуже цікавий проект по автоматизації системи зрошення з компанією Консалдінг-Інвест, всім відомої своїми торговими марками «Вовка-морквина», «Матуся-Потуся», «Буряковіч», «Пані Цибулька».

Автоматизація поливу в найбільшому горіховому саду України

У горіховому саду вже встановлено 3 (три) метеостанції «Інспектор-Метео» з мобільними трирівневої датчиками вологості і температури грунту по всій території саду на глибинах 30 см, 60 см і 90 см в кількості 17 (сімнадцять) штук.